facebook
Dobré ráno, je sobota 4.5.2024 a svátek slaví Klaudie

doplňky stravy

První příspěvek v tématu doplňky stravy
Marry | 26.12.2022 23:52 | doplňky stravy | ID: 41163
Marry

Ahojky, berete teďka na zimu nějaké doplňky stravy a vitamíny??

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Cindy | 20.04.2023 15:42 | ID: 42871
Margaretad

Ahoj u nás doplňujeme přírodním vitamínem C, který je rozpustný, každé ráno smíchám s vodou a vypiju. A já i manžel ještě doplňujeme hořčík, protože je pro tělo důležitý. Manžel má docela stresující povolání, takže mu hořčík pomáhá v boji se stresem.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 24.04.2023 22:22 | ID: 42961
Margaretad

Ráda bych vyzkoušela něco na očistu organismu, můžete poradit něco s kvalitním složení s čím máte dobrou zkušenost?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
karamelka35 | 25.04.2023 12:19 | ID: 42974
Margaretad

Cindy, takže magnesium je dobrý na stres? Jsem teď hodně pod tlakem a tím pádem i hodně ve stresu, takže hořčík na to pomáhá?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HancaN | 25.04.2023 23:52 | ID: 42991
Margaretad

Nad nějakým detoxem taky uvažuju, tak poraďte něco s kvalitním složením co nevyžaduje nějaké hladovky apod.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaruška | 26.04.2023 23:16 | ID: 43019
Margaretad

Já si kupuju tohle https://www.pilulka.cz/movit-mega-detox-ostropestrec-kurkumin-forte-60-kapsli je to doplněk, který obsahuje přírodní extrakty z ostropestřce a kurkumy a je opravdu účinný na detoxikaci, imunitu, klouby, kůži, cévy.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HancaN | 27.04.2023 18:49 | ID: 43042
Margaretad

Noo něco takovýho jsem právě měla na mysli, děkuju za doporučení líbí se mi to složení takže hned objednávám.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Cindy | 28.04.2023 10:57 | ID: 43064
Margaretad

Karamelko ano hořčík pomáhá snižovat únavu a stres a tím pádem posiluje i obranyschopnost organismu. Sama užívám tento hořčík s vysokou vstřebatelností https://vitaslife.cz/product/vitaslife-magnesium-700mg-90-kapsli/ .

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lenanna | 29.04.2023 21:34 | ID: 43100
Margaretad

A můžete poradit něco pro zdravé vlasy? Mám vlasy hodně poničené z odbarovování a ať si na ně dám cokoliv nepomáhá to, pořád je mám suché, lámavé a bez života tak přemýšlím že možná nějaký doplněk pomůže, protože už opravdu nevím…

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 01.05.2023 17:50 | ID: 43140
Margaretad

Mně taky nic nepomáhalo a kamarádka mi doporučila jít na trichologické vyšetření, tam ti zjistí příčinu toho a pomůžou ti to vyřešit. Byla jsem na téhle klinice clinicalhair.cz a jsou tam skvělí, mají pobočky v několika městěch tak zkus kouknout.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka